AilMule – безпілотник, що може підняти у повітря пів тони вантажу

розміщено в: Ангар, Блог | 0

В той час, коли китайська компанія Ehang збирає вершки слави лише завдяки концепту свого гіганського пасажирського дрону, в Ізраїлі вже існує літальний апарат, який може піднімати в небо вантажі масою до 500 кг.

AilMule

Такий дрон, який отримав назву AirMule, в даний момент випробовується компанією Urban Aeronautics. Пристрій було створено, щоб доставляти вантажі в місця, куди небезпечно відправляти звичайні вертольоти.

Радіус дії AirMule становить близько 50 км. Виробник стверджує, що один AirMule протягом доби може перемістити вантаж загальною масою до 6 тон в своєму радіусі дії. А підрозділ з 10-12 дронів зможе регулярно забезпечувати необхідними припасами невеликі армії чисельністю до 3000 чоловік, при цьому вони також зможуть забирати з гарячих точок поранених солдатів.

Габарити AirMule складають близько 6 х 3,3 х 2,1 м. Дрон відрізняється високою точністю: він може приземлитися в зазначеній точці навіть у сильний дощ з поривами вітру до 90 км/годину.

За повідомленнями ізраїльської преси, в кінці 2015 року AirMule здійснив свій перший “вільний” політ.

Tactical Robotics, яка розробила даний безпілотник (і є дочірньою компанією Urban Aeronautics) вже отримала сертифікат для експортного варіанту цього безпілотника, який отримав найменування Cormorant.

Проект зі створення такого БПЛА було розпочато близько 10 років тому. В даний час, за словами розробників, можна говорити про те, що їх мрії реалізовано і створено літальний апарат, що відповідає необхідним стандартам і критеріям безпеки.

AilMule

Прототипи цього БЛА зробили вже близько 200 польотів.

Відзначається також, що AirMule і Cormorant можуть використовуватися як для цивільних, так і для військових цілей. У майбутньому такі БЛА можуть стати “літаючими автомобілями” широкого вжитку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *