Американці показали гібридний дрон-позашляховик Autonomous Panther AT

розміщено в: Drononews, Блог | 0

Американська компанія Advanced Tactics представила новий гібридний дрон Autonomous Panther AT, здатний як літати, так і непомітно їздити по пересіченій місцевості. Як пише Aviation Week, новий апарат, створений для розвідки і доставки вантажів, повністю відповідає вимогам Федерального управління цивільної авіації США до малих безпілотників.

Новий апарат Autonomous Panther AT дозволить таємно доставляти невеликі вантажі. Передбачається, що не долетівши деяку відстань до цілі дрон буде приземлятися. Після цього він вже буде доїжджати до точки призначення. У режимі позашляховика апарат практично безшумний, оскільки для пересування використовує електромотори.

Дрон має прямокутний корпус довжиною 112 сантиметрів і висоту 34 сантиметри. Крім того, він оснащений шістьма електромоторами з несучими повітряними гвинтами, винесеними на невелику відстань від корпусу на спеціальних балках. У режимі польоту апарат може розвивати швидкість до 80 кілометрів на годину. Тривалість польоту Autonomous Panther AT становить до десяти хвилин.

Autonomous Panther AT може виконувати польоти на відстань до десяти кілометрів. У режимі позашляховика апарат переміщається за допомогою чотирьох коліс, причому дрон може мати як задній, так і повний привід. На колесах безпілотник здатний проїхати до 97 кілометрів на швидкості до восьми кілометрів на годину.

Маса апарату становить 20,4 кілограма. Він може приймати на борт вантаж масою до 4,5 кілограма. Максимальна злітна маса Autonomous Panther AT становить 24,9 кілограма. За цим показником апарат повністю відповідає вимогам Федерального управління цивільної авіації, яке дозволяє польоти невеликих дронів в єдиному повітряному просторі.

У компанії Advanced Tactics стверджують, що їх новий безпілотник вартістю 9,9 тисячі доларів, може зацікавити компанії, які планують організувати доставку товарів дронами. У версії доставника апарат буде оснащений одним або кількома маніпуляторами, за допомогою яких зможе вивантажувати вантаж. Випробування маніпуляторів вже ведуться.

У січні 2014 року Advanced Tactics показала прототип безпілотника Black Knight Transformer. Цей апарат виконаний за тією ж схемою, що і новий Autonomous Panther AT, але має істотно більші розміри і призначений для медичної евакуації. Black Knight Transformer має масивний корпус, оснащений чотириколісним шасі.

Black Knight Transformer

Кожна стійка шасі цього апарату оснащена 30-дюймовими колісними дисками. Маса безпілотника становить 1,8 тонни. Відмінною рисою Black Knight Transformer є вісім несучих повітряних гвинтів із змінним кутом нахилу. Серійний апарат зможе перевозити вантажі масою до 454 кілограмів на відстань до 426 кілометрів.

Black Knight Transformer

Передбачається, що в польоті безпілотник зможе розвивати швидкість до 241 кілометра на годину. На шосе апарат зможе розганятися до 113 кілометрів на годину.

Джерело: nplus1.ru

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *