CRACUNS – підводний дрон, здатний до двох місяців перебувати в солоній воді

розміщено в: Ангар, Блог | 0

Дослідники з Університету Джона Хопкінса розробили квадрокоптер, що може кілька місяців перебувати в солоній воді без шкоди працездатності.

Cracuns

Рама і деталі корпуса мультикоптера під назвою CRACUNS (Corrosion Resistant Aerial Covert Unmanned Nautical System) виготовлені практично цілком з композитних матеріалів — це дозволяє дрону бути стійким до корозій і одночасно легким і міцним. Бортова електроніка запаяна в герметичний контейнер, а з критично важливих вузлів впливу води піддаються тільки електромотори, які розробники обробили захисним покриттям, доступним у відкритому продажі. За словами розробників, безпілотник спокійно переносить двомісячне перебування в солоній воді.

Квадрокоптер призначений для запуску з підводного човна або з базової станції, яка може бути встановлена ​​на глибині понад 60 метрів. Творці відзначають, що вантажопідйомності дрона вистачає для установки додаткового обладнання, тому CRACUNS можна використовувати для збору даних під водою або в повітрі. Також безпілотник можна буде скидати з літаків в прибережних зонах і відправляти в розвідку за потреби, через значні проміжки часу.

Джерело: slavpeople.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *