Виробник дронів DJI анонсував Osmo – ручну камеру для зйомки відео

розміщено в: Блог | 0

DJI, найбільший у світі виробник літаючих дронів, представив перший продукт, не пов’язаний з коптерами. Osmo – ручна камера для відеозйомки зі стабілізатором, здатна вести запис 4K-відео та має підтримку функції сповільненої зйомки на швидкості 120 кадрів в секунду в якості 1080р.

Застосування розробленого інженерами DJI трьохосьового стабілізуючого підвісу дозволяє усунути тремтіння камери та проводити зйомку на професійному кінематографічному рівні. Завдяки своїй розбірній конструкції Осмо повністю сумісна з камерами серії Zenmuse від DJI. У стандартній комплектації використовується модель Zenmuse Х3, оснащена 12-мегапіксельним датчиком формату 1/2,3 дюйма і об’єктивом з кутом огляду 94°. Крім вбудованого стереомікрофону передбачений 3,5-мм вхід для зовнішнього мікрофону.

Користувачам DJI Osmo доступна функція 360-градусних панорам, коли камера самостійно обертається по колу, робить знімки і автоматично поєднує їх в одне зображення. Інтегрований стабілізатор дозволяє вести зйомку з рук на довгих витримках. Керувати інтелектуальними режимами зйомки можна через мобільний додаток DJI GO.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *