Ehang Ghost Drone 2.0 – дрон з режимом “аватару”

розміщено в: Ангар, Блог | 0

Китайський виробник дронів Ehang представив нову модель – Ghost 2.0. Цей дрон оснащується камерою з підтримкою 4K-відеозапису і поставляється в комплекті з окулярами віртуальної реальності. Останні дозволяють повною мірою насолодитися відзнятими камерою кадрами і повністю зануритися в політ. І хоча багатьом подібний продукт здасться незвичним, це вже не перший дрон компанії, що пропонує подібний досвід.

Ehang Ghost Drone 2.0

Повної інформації про ціни поки немає, але відомо, що базова модель без окулярів віртуальної реальності або камери на офіційному сайті оцінена в $ 599 (перші 100 покупців зможуть оформити попереднє замовлення на пристрій зі знижкою за ціною $ 499, термін поставки – 6 тижнів). Очікується, що за версію з окулярами і камерою попросять близько $ 1500. Власникам оригінальної моделі Ghost компанія пропонує обміняти старий пристрій на нову модель, але умови і деталі програми поки не розкриваються.

 Ghost 2.0.

Управління дроном здійснюється за допомогою додатка Ehang Play, доступного як на Android, так і на iOS. Програма використовує можливості вбудованого в мобільний пристрій гіроскопа, дозволяючи управляти польотом, нахиляючи пристрій в потрібну сторону. Серед інших особливостей можна виділити підтримку жестового управління – досить нахилити трохи долоню зі смартфоном і квадрокоптер змінить напрямок польоту.

Ще одна приємна особливість – окуляри віртуальної реальності наділені функцією відстеження положення голови, що дозволяє управляти польотом дрона «силою погляду».

Виробник запевняє, що зняте камерою квадрокоптера відео транслюється на дисплей VR-окулярів без затримок і дозволяє дивитися на все «очима» Ghost 2.0. Максимальна відстань, на яку може передаватися відео, становить близько 900 м.

Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 4 500 мАг забезпечує близько 25 хвилин польоту.

Компанія Ehang залучила $10 млн інвестицій у рамках раунду фінансування Series A, а потім отримала ще $42 млн у серпні цього року в рамках раунду Series B. Керівні посади в Ehang займають ряд колишніх топ-менеджерів Microsoft і Lenovo.

Джерело: andrey.lviv.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *