В ОАЕ стартував конкурс Drones for Good

розміщено в: Блог | 0

В Об’єднаних Арабських Еміратах розпочався кількаденний конкурс Drones for Good Award. Подія покликана розвивати рішення на основі дронів, що здатні поліпшити життя людей та вирішити окремі проблеми, що стоять перед людством.

Drones for Good Award є наймасштабнішим конкурсом у своєму роді. Він має дві категорії змагань – міжнароду та національну і пропонує переможцеві кожної з них по $1 млн. доларів.

Фінальні змагання та оголошення переможця відбудуться цієї суботи, 6 лютого. Проте вже визначено шість номінантів. Серед них – LoonCopter, який вміє літати, плавати на поверхні та під водою.

Research Group SenseLab з Греції потрапила до фіналу зі своїм проектом Saveme, що дозволяє перетворити ваш смартфон в невеличкий квадрокоптер. Ідея полягає в тому, що дрон може допомогти людям, які потрапили в екстренну ситуацію. Скажімо, якщо ви опинилися в незнайомій місцевості, дрон може піднятися в небо і розвідати для вас місцевість та зробити карту. Також в ситуаціях, коли в місці вашого перебування сигнал мобільної мережі відсутній або слабкий, дрон може злетіти вгору і передати важливе повідомлення чи надіслати сигнал про допомогу, упіймавши мережу на більшій висоті. Більш детально про те як це має працювати, показано на відео:

Ще одним з фіналістів стала компанія 4Front Robotics з Канади, яка представила свого високоманевренного літаючого робота USAR. Як заявляють розробники, останній покликаний брати участь у рятувальних роботах і зможе допомагати з пошуком людей навіть у зруйнованих чи охоплених вогнем будівлях, орієнтуючись у просторі без GPS.

Усього на конкурс в місті Дубай було подано більше 1000 проектів з 165 країн усього світу.

Слідкуйте за новинами нашого блогу, ми обов’язково будемо відстежувати результати конкурсу Drones for Good і напишемо більш детально про проекти-переможці!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *