DronoNews #2

розміщено в: Drononews, Блог | 0

Другий випуск дайджесту новин про дрони та безпілотні технології.


Вечір української аеророзвідки

podiya_needforfly_04-2016-7

22 квітня відбудеться друга подія з циклу #DroneParty. Цього разу поговоримо про формування української аеророзвідки та її проблеми, а також, звісно, обговоримо технічний бік питання. В якості головного гостя – представники Центру підтримки аеророзвідки. Також зголосилися взяти участь у події координатор організації “Аеророзвідка” Ярослав Гончар, а також відомий волонтер Юрій Касьянов.

Деталі на нашому сайті: https://needforfly.com.ua/drony-v-ato.html

а також у мережі Фейсбук: bit.ly/drony-ato

Для участі необхідно зареєструватися: bit.ly/drony-reg


Розклад польотів DJI New Pilot Experience в українських містах

Події DJI New Pilot Experience, на яких кожен бажаючий може спробувати себе у ролі пілота дронів та випробувати новинки компанії,  відбудуться в 2016 році в Одесі, Львові, Києві Харкові, Вінниці, Дніпропетровську та Запоріжжі.

Так, уже можна зареєструватися на подію 23 квітня, що відбудеться одночасно у Києві та Одесі.

Ми зібрали розклад польотів DJI New Pilot Experience в українських містах на цілий рік.


Продовження теми пасажирських дронів

В той час, поки китайська компанія Ehang збирає вершки слави лише завдяки концепту свого гіганського пасажирського дрону, в Ізраїлі вже існує літальний апарат, здатний піднімати в небо вантажі масою до 500 кг. А днями також стало відомо про успішний тестовий політ пасажирського роторного мультикоптера Volocopter VC200 від німецької компанії e-volo.

В рамках польоту мультикоптер піднявся на висоту 20─25 метрів і пересувався зі швидкістю, що не перевищувала 25 кілометрів на годину. Надалі заплановано випробування і маневри на швидкості 50 кілометрів на годину і завершальний етап зі значним набором висоти і випробуваннями на максимальній швидкості літального апарату ― 100 кілометрів на годину.

Volocopter VC200

На даний момент Volocopter VC200 ― перший комерційний пасажирський мультикоптер, що виконав пілотований політ. Більше деталей, як завжди, у нашому блозі: https://needforfly.com.ua/volocopter-vc200.html


Гонки дронів? Дайте дві!

Одразу два змагання з перегонів дронів готуються в Києві найближчим часом. Так, за кілька тижнів на фестивалі KyivMakerFaire відбудуть перегони Rotor GP (детальний анонс ще готується), а вже в червні можна буде поганяти на змаганнях F3U Ukraine.


Новинки дронобудування

З моменту виходу першого випуску DronoNews професіонали та ентузіасти розробки дронів явили світу дрон, який вміє лазити по-стінах, квадрокоптер, що вміє ходити як комаха, дрон-дирижабль, а також безпілотник, який може місяцями чекати на політ, лежачи на морському дні.

Ну, про квадрокоптер з бензопилою ви і так напевне чули! 🙂


Майбутнє світу дронів: прогнози експертів


Трішки фану і краси наостанок

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *