Ehang представила концепт першого пасажирського дрону

розміщено в: Ангар, Блог | 0

Китайський виробник дронів Ehang представила прототип першого пасажирського дрону. Концепт, що отримав назву 184, було представлено на щорічній виставці технічних досягнень CES в Лас-Вегасі.

Ehang 184

Літальний апарат вміщує одного пасажира і для здійснення польоту він буде вимагати лише два натискання кнопок від пілота: кнопку зльоту і кнопку посадки.

Ehang 184

Автономний дрон має вагу 200 кг, 4 розкладні “руки” і 8 двигунів та пропелерів. Швидкість польоту складатиме близько 100 кілометрів на годину, а час польоту складатиме 23 хвилини, так що вистачить на порівняно недалекий політ. Проте перевагою є те, що злітати літальний апарат буде вертикально, відтак немає необхідності в злітно-посадкової смузі. Вантажопідйомність – 100 кг. Апарат використовує електродвигуни загальною потужністю 106 кВт.

Ehang 184

Творці стверджують, що Ehang 184 може летіти нормально навіть якщо одна з силових установок відмовить, а при більш серйозній поломці дрон автоматично сяде в найближчому можливому місці. Ehang обіцяє, що польоти на 184 будть набагато безпечнішими, ніж водіння, де водії самі є основним джерелом аварій.

Ehang 184

Аби Ehang 184 міг почати здійснювати перельоти, виробнику потрібно отримати ще багато дозволів від державних структур. Але представники компанії Ehang запевняють, що працюють в цьому напрямку.

Розробники ще не визначились, скільки буде коштувати їх літаюче таксі. Компанія планує продовжити поліпшення продукту та оцінити вартість уже з врахуваннях усіх витрат безпосередньо перед налагодженням серійного випуску.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *