В Ізраїлі створили «гніздо» для безпілотників

розміщено в: Блог | 0

Ізраїльська компанія «Airobotics» представила систему автономного зберігання, обслуговування та запуску безпілотних літальних апаратів.

Система складається з квадрокоптера «Optimus» і базової станції зі злітно-посадковим майданчиком, яка відповідає за зберігання, підзарядку батарей і запуск безпілотника. Базова станція має розсувний дах, під час посадки вона закріплює квадрокоптер й опускає майданчик униз для автоматичної заміни батареї. Також базова станція може самостійно замінити навісне обладнання, яке використовує безпілотник.

В Ізраїлі створили «гніздо» для безпілотників

Квадрокоптер «Optimus» може перебувати в автономному польоті тривалістю до 30 хвилин і нести обладнання масою до одного кілограма. Розробники вважають, що така система підходить для великих промислових об’єктів, де квадрокоптер можна використовувати для охорони, інспекції стану споруд, перевірки витоків й оцінки запасів сипучих вантажів. Про можливу ціну системи і про дату запуску платформи в серійне виробництво нічого не повідомляють.

Раніше схожий концепт «гнізда» для дронів представила сінгапурська компанія «H3 Dynamics». Її платформа під назвою «Dronebox» – це своєрідний автономний ангар для малого безпілотника. Як джерело енергії «Dronebox» може використовувати зовнішній генератор, також у розсувний дах вбудовано панелі сонячних батарей.

Джерело: vgolos.com.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *