GoPro нарешті презентувала Karma

розміщено в: Ангар, Блог | 0

GoPro Karma, давно анонсований дрон від відомого виробника спортивних камер, було презентовано сьогодні разом з новими камерами GoPro 5. На жаль, революції не сталося. Ті, хто очікував цінової конкуренції з квадрокоптерами компанії DJI, будуть розчаровані: ціни на новинку стартують від $799 у варіанті без камери, а за набір, оснащений найновішою моделлю камери GoPro доведеться викласти вже від $999.

При цьому детальних технічно-льотних характеристик не було презентовано.

Натомість відомо, що система стабілізації камери може використовуватися власником окремо у якості монопода зі стабілізатором.

Ще одна з фішок – можливість розшарити відео польоту з друзями завдяки спеціальній програмі, яка мусить бути встановлена на їхніх смартфонах. Функція отримала назву “Пасажир”.

Update 09.11.2016

Компанія GoPro оголосила про відкликання свого першого в історії безпілотника вартістю $799. Близько 2500 одиниць, випущених і проданих на даний момент, мають повернутися до виробника, оскільки “в дуже невеликому числі випадків, окремі екземпляри Karma втрачають живленння під час роботи”

До цього моменту не було жодних повідомлень про травми або пошкодження майна через даний дефект., але це серйозний удар по репутації дрону GoProKarma, який вважається головним конкурентом MavicPro від DJI.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *