GoPro заявила про вихід з ринку безпілотників

розміщено в: Блог | 0

Всесвітньовідомий виробник екшн-камер компанія GoPro заявила про скорочення сотень робочих місць та про вихід компанії з ринку безпілотників.

Презентований ще у вересні 2016 року дрон Karma став першим і останнім подібним пристроєм компанії. Уже через 16 днів після початку продажів GoPro оголосила про відкликання пристроїв. Поверненню виробника підлягали близько 2,5 тисячі дронів. На початку лютого 2017 року GoPro повідомила, що проблема була в ненадійному кріпленні акумулятора.

Незважаючи на те що Karma посів друге місце за популярністю в своїй ціновій ніші в 2017 році, у моделі виникли проблеми з прибутковістю на тлі зменшення обсягу ринку квадрокоптера.

“Ці фактори роблять повітряний ринок неспроможним і GoPro покине цей сегмент ринку після того, як продасть решту запасів Karma. При цьому GoPro буде продовжувати надавати послуги і підтримувати клієнтів Karma”, – йдеться в звіті компанії.

В останньому кварталі 2017 року доходи GoPro склали 340 мільйонів доларів, що набагато менше аналогічного результату за 2016 рік і також менше самих песимістичних прогнозів в 470 мільйонів доларів.

GoPro Karma – компактний модульний розкладний квадрокоптер з 3-осьовим стабілізатором зображення. GoPro Karma підтримує роботу з камерами GoPro 5 Black, GoPro 5 Session, GoPro 4 black і silver. Пристрій розвиває швидкість до 54 км/год, максимальна висота польоту становить 4,5 км. При цьому тривалість польоту не перевищує 20 хвилин.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *