Picobug: літаючий дрон, який вміє ходити

розміщено в: Блог | 0

Фахівці з лабораторії GRASP Пенсільванського університету розробили робота, що може літати й ходити. Розробники представлять доповідь на конференції ICRA 2016, передає N+1.

Робот отримав назву Picobug. Це невеликий квадрокоптер вагою 22 грами, додатково оснащений шасі для крокування. Загальна вага конструкції становить 30 грамів. Робот може крокувати пласкою поверхнею зі швидкістю до 0,16 метрів за секунду, а в повітрі розвиває швидкість до 6 метрів за секунду.

Керує пересуванням Picobug самостійно розроблений дослідниками автопілот. Квадрокоптер, пересуваючись у режимі крокування, може самостійно визначити перешкоду і перелетіти через неї. За словами розробників, такий підхід дозволяє значно економити заряд акумулятора при комбінованому переміщенні: в польоті Picobug може провести не більш ніж 10 хвилин, в той час як ходьба розрядить батарею за 45 хвилин.

Видання зазначає, що розробники також створили невеликий маніпулятор вагою 4,8 грама, який також планують встановити на квадрокоптер. Таким чином, Picobug можна буде використовувати для транспортування легких предметів. Крім того, відзначають дослідники, в перспективі дронів можна буде навчити роїтися і перетягувати важчі вантажі спільно.

За матеріалами 5.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *