У Швеції заборонили використання дронів з камерами

розміщено в: Блог | 0

У Швеції заборонили використання дронів з камерами Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/lnews/shvetsii-zapretili-ispolzovanie-dronov-kamerami-1477294287.html

Вищий адміністративний суд Швеції заборонив на законодавчому рівні використання безпілотних літальних апаратів, які оснащені обладнанням для фото – і відеозйомки, – повідомляє видання ixbt.com. Згідно з рішенням суду, обладнані відповідним чином безпілотники визнані по суті камерами спостереження. Тому для того, щоб їх використовувати, необхідно отримати дозвіл, що підтверджує, що вони призначені для запобігання злочинів чи нещасних випадків. “В інших випадках (для цивільного використання) на дрони з камерами в країні накладено заборону”, – зазначає видання.

Фінансово-промислова група UAS Sweden виступила проти такого закону, заявивши, що він уб’є зароджується ринок безпілотних літальних апаратів в Швеції. До того ж, як додає видання, заборона порушує закон, згідно з яким у Швеції дозволено робити знімки в публічних місцях.

За повідомленням rbc.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *