У США необхідно буде реєструвати дрони

розміщено в: Блог | 0

У США необхідно буде реєструвати дрониУ США дрони будуть вважатися безпілотними літальними апаратами (БПЛА), тому повинні бути зареєстровані їх власниками. Конкретні правила будуть вироблені робочою групою до 20 листопада. Про це повідомляється на сайті міністерства транспорту США.

Рішення обумовлено тим, що FAA (Федеральне управління цивільної авіації США) щодня отримує інформацію про потенційно небезпечне використання дронів, причому кількість таких повідомлень за останній рік подвоїлася.

Завданням групи буде мінімізація ризику використання дронів, включаючи іграшкові моделі і компактні БПЛА. Процес реєстрації повинен бути досить швидким і не таким складним, як для комерційних літальних апаратів. Реєстрація мусить підвищити відповідальність і обачність власників дронів та допомогти захистити публічні місця від інцидентів з літальними апаратами.

Поки робоча група буде погоджувати нові правила, FAA продовжить активну діяльність – освітню компанію «Вивчи до того, як почав літати» та ініціативу «Зона без дронів» – для підвищення безпеки цього багатообіцяючого інноваційного сегмента авіації.

Конгрес попросив FAA створити правила використання дронів в жовтні 2015 після серії інцидентів з ними. Наприклад, у червні каліфорнійські пожежні через появу в повітрі двох дронів, були змушені посадити свій літак, який гасив палаючий ліс. У вересні дрон впав на стадіоні, де проходив тенісний турнір US Open. Мабуть, найбільш резонансним випадком став проліт невеликого квадрокоптера на територію Білого дому в січні 2015 року.

За повідомленням lenta.ru.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *