У США з 21 грудня вводять обов’язкову реєстрацію дронів

розміщено в: Блог | 0

У США з 21 грудня вводять обов'язкову реєстрацію дронівВласники безпілотних літальних апаратів в США з 21 грудня повинні будуть в обов’язковому порядку реєструвати їх, виключення буде зроблено тільки для самих малих дронів – вагою не більше 250 г.

Про це повідомляє Федеральне управління цивільної авіації США (FAA). Перші 30 днів реєстрація здійснюється безкоштовно.

Федеральне управління цивільної авіації (FAA) США прагне посилити контроль над цим сегментом у зв’язку з частими випадками небезпечного зближення безпілотників і традиційних літальних апаратів, а також через регулярні появи дронів в заборонених зонах.

Після отримання реєстраційного номера його буде необхідно нанести на безпілотник. 21 грудня на сайті FAA з’явиться спеціальний розділ, на якому можна буде подати заявку на реєстрацію дрона. Вартість мита складе 5 доларів.

Правила стосуються всіх громадян США старше 13 років: всі вони повинні зареєструвати свої дрони до 19 лютого 2016 року. Якщо квадрокоптер буде куплений після 21 грудня, його необхідно буде зареєструвати перед польотом.

У разі порушень процедури реєстрації на власників безпілотника чекатиме штраф.

Правила не поширюється на дрони, що використовуються для комерційних вантажоперевезень, оскільки вони вже повинні бути зареєстровані.

Окрім того, управління цивільної авіації США тестує технологію, яка дозволяє відстежити власника безпілотників в радіусі 8 кілометрів від аеропортів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *