Volocopter VC200 підняв в небо першого пасажира

розміщено в: Ангар, Блог | 0

Німецька компанія e-volo провела випробування пасажирського 18-роторного мультикоптера Volocopter VC200. Про це повідомляється на сайті компанії.

Двомісний мультикоптер вже пройшов безліч випробувань без пасажирів на борту і в лютому 2016 року розробникам вдалося отримати всі необхідні сертифікати та дозволи для проведення пілотованих польотів Volocopter VC200. Політ відбувся 30 березня 2016 року на аеродромі в Південній Німеччині, керував пасажирським дроном директор компанії Олександр Цозел (Alexander Zosel).

Volocopter VC200

В рамках польоту мультикоптер піднявся на висоту 20─25 метрів і пересувався зі швидкістю, що не перевищувала 25 кілометрів на годину. Надалі заплановано випробування і маневри на швидкості 50 кілометрів на годину і завершальний етап зі значним набором висоти і випробуваннями на максимальній швидкості літального апарату ― 100 кілометрів на годину.

На даний момент Volocopter VC200 ― перший комерційний пасажирський мультикоптер, що виконав пілотований політ. Раніше пілотовані саморобні мультикоптери випробували окремі ентузіасти, але, як правило, далі підйому на кілька метрів у висоту випробування не просувалися. Представлений на CES 2016 китайський перспективний квадрокоптер Ehang 184 ще не виконував пілотованих польотів і вимагає деяких доопрацювань. В той же час, ізраїльска компанія Urban Aeronautics випробувала військовий вантажний безпілотник AirMule, який в перспективі може отримати також і пасажирську версію.

За повідомленням slavpeople.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *