В Сеулі з’явився парк для запуску дронів

розміщено в: Блог | 0

Відтепер в одному з парків Сеулу власники дронів можуть безперешкодно випробовувати можливості своїх апаратів. Влада міста офіційно оголосила його зоною для безпілотників. У більшості інших районів південнокорейської столиці використання таких літальних апаратів заборонено.

Повітряний парк відкрився біля річки Ханган, що розділяє Сеул на дві частини.

Кім Ким Тхе, представник влади Сеула: «З огляду на зростаючі потреби городян, ми відкрили парк для дронів. Тут прості громадяни можуть вільно запускати безпілотні літальні апарати».

Територія парку охоплює площу в 27 тисяч квадратних метрів. Запускати тут можна дрони вагою не більше 12 кілограмів. Крім того, вони не повинні підніматися вище, ніж на 150 метрів. Але ці обмеження нітрохи не псують настрою власникам безпілотників.

Відвідувач парку: «Повітряний простір Сеула в основному закрито, тому для запуску дронів місць дуже мало. Я радий, що можу недалеко від будинку вільно використовувати свій безпілотник».

Парк працює щодня з восьми до 16 години. Одночасно на його території можуть знаходитися 30 осіб зі своїми безпілотними літальними апаратами.

За матеріалами ntdtv.ru

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *